محصولات سپنتا

شیشه سکوریت یا شیشه میرال یکی از مقاوم ترین شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. این محصول مقاوم و ایمن طی یک فرایند و عملیات حرارت دهی به دست می آید. از این نوع شیشه در نمای اسپایدر، نمای فریم لس و نمای کرتین وال نیز می توان استفاده کرد.

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه لمینت یا لمینیت، یکی از شیشه های ایمنی می باشد که در مقایسه با انواع شیشه ها، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. شیشه لمینت از دو یا چند لایه شیشه تشکیل می شود و میان لایه های آن یک طلق PVB قرار میگیرد. از شیشه لمینت در اکثر نماها از جمله اسپایدر و کرتین وال می توان بهره گرفت.

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 شیشه دوجداره شیشه ای می باشد که در موازات همدیگر به کارگرفته می شود هدف استفاده از لایه های موازی، بالابردن مقاومت شیشه می باشد. شیشه دو جداره یک شیشه خاص نمی باشد این شیشه می تواند شیشه رفلکس ، شیشه سکوریت ، شیشه لمینت و…. باشد. شیشه دوجداره را می توان در نمای جورجین بار به کار گرفت.

برای اطلاع از قیمت شیشه دوجداره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه اسپندرال، شیشه غیر شفافی که با پخت سرامیکی تولید می شود، به منظور پوشاندن و غیرقابل رویت کردن سطوح ناخواسته یا کور ساختمان که نباید دیده شوند، استفاده می شود. شیشه رنگی یا اسپندرال اغلب به صورت سکوریت اجرا می شود.از این شیشه می توان در نمای دو پوسته نیز استفاده کرد.

برای اطلاع از قیمت شیشه اسپندرال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه  اسگوارد یا ضد گلوله یا ضد اغتشاش متشکل از ۳ یا ۴ لایه شیشه می‌باشد که بوسیله طلق PVB  پوشانده شده است. شیشه اسگوارد بیشتر در نمای اسپایدر؛ موزه ها؛ بانک ها؛ طلا فروشی ها و مراکز امنیتی اجرا میشود .

برای اطلاع از قیمت شیشه دوجداره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه هوشمند نوعی شیشه لمینت است. شیشه های هوشمند یا اسمارت اگرچه دارای شفافیت می باشند ولی حریم شخصی نیز به وسیله نیروی الکتریسیته تامین شده و در کوتاهترین زمان ممکن می توانند مات گردند. از این شیشه در منازل، سازمان ها، ادارات، سرویس های بهداشتی و … استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه هوشمند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه سوپر کلیر (همان طور که از نام آن پیداست)، شیشه ای فوق العاده شفاف و زیبا می باشد که تقریبا در تمامی مکان های و استفاده های شخصی، تجاری، سازمانی و … کاربرد فراوانی دارد و نیز در نماهی مختلفی چون نمای جورجین بار و نمای فریم لس از آن استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه سوپر کلیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه استپ یونیت یا نمای استپ یونیت به وسیله چسب های مخصوص و بسیار قوی به فریم ها می چسبند. طراحی استپ یونیت که گونه ای از نماهای کرتین وال است، به گونه ای می باشد که فریم ها مخفی هستند و زیبای خاصی به نما می دهند. برای ساخت شیشه استپ یونیت می توان از شیشه های سوپر کلیر، سکوریت و یا لمینت استفاده نمود.

برای اطلاع از قیمت شیشه استپ یونیت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه سان انرژی عایق حرارت و برودت بوده و در کاهش مصرف انرژی تاثیر چشمگیری دارد. محبوبیت شیشه سان انرژی زمانی بیشتر می شود که استفاده از آن، سبب سلامت پوست و افزایش طول عمر اشیائی که معرض نور خورشید قرار دارند، می شود. از این مدل در نماهای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه سان انرژی دوجداره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شیشه ساتینا همان شیشه های مات ولی در عین حال صیقلی و زیبایی است که نظیر آن را در مکان های مختلف از جمله پارتیشن های شیشه ای مراکز اداری و تجاری، سرویس های بهداشتی و… زیاد دیده اید. برای ساخت این مدل ، از شیشه سکوریت استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه ساتینا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.