پروژه رستوران باروژ

نوآوران شیشه سپنتا | شیشه لمینت, شیشه سکوریت, شیشه دوجداره

تاریخ پروژه: ۱۳۹۲

محل پروژه: تهران-میرداماد

نوع پروژه: اجرای نمای اسپایدر

در این قسمت به معرفی یکی از پروژه های شرکت نوآوران شیشه سپنتا می پردازیم

یکی از نمونه کارهای فوق العاده این شرکت در زمینه نمای اسپایدر، رستوران بزرگ باروژ واقع در خیابان میرداماد می باشد. ساختار این سازه تشکیل شده از لوله های استیل ۱۰۲ میلیمتری و شیشه سکوریت ۱۰ میل سفید می باشد. اجرای نمای اسپایدر با توجه به عدم استفاده از فریم های فلزی و آلومینیومی در شیشه ها باعث ایجاد نمایی شفاف در سازه خواهد شد. یکی دیگر از مزیت های نمای اسپایدر ساختار ضد زلزله ای آن می باشد. در نمای اسپایدر با توجه به استفاده از چسب سیلسکون در حدفاصل مابین دو شیشه در هنگام وقوع زمین لرزه جابجا شده و از تخریب آن جلوگیری خواهد کرد.

نمای اسپایدر قابلیت اجرا در مکان های مختلف با زیرسازی شیشه وحذف ستون به نام “glass fin" و یا نصب با سیستم کابل خواهند داشت. محدوده استفاده از نمای اسپایدر بسیار گسترده خواهد بود و در مکان های مختلف نظیر فروشگاهها، ترمینال ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری ونمای ساختمان ها در نما های مختلف آنها از جمله در سقف و کف های شیشه ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش  با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۶ آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 نوآوران شیشه سپنتا تولید کننده انواع شیشه های لمینیت ، شیشه های ضد گلوله ، شیشه های دوجداره ، شیشه های سکوریت با بهترین کیفیت

نمونه کارهای بیشتر

پایانه مسافربری امیرکبیر شیراز
ورزشگاه شهید کاظمی
کارخانه بتن پارس لانه :
مجتمع تجاری وارکانا
ساختمان دانش بنیان
بانک انصار