پایانه مسافربری امیرکبیر شیراز

پایانه مسافربری امیرکبیر شیراز

نوآوران شیشه سپنتا
img

تاریخ پروژه: ۱۳۹۳
محل پروژه: شهر شیراز
نوع پروژه: اسپایدر لمینیت دوجداره

پایانه مسافربری امیرکبیر شیراز :

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت پایانه مسافربری امیرکبیر شهر شیراز میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال ۱۳۹۳ با سیستم نما اسپایدر به متراژ ۸۵۰ مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

استراکچر سازه طبق مشخصات فنی از لوله ۴ اینچ به ضخامت ۳ میلی متر به صورت خرپا اجرا شده است ، شیشه از دوجداره با ترکیب لمینیت ۲ لایه ۶ میلیمتر تولید و اجرا شده است .

استفاده از شیشه ی لمینیت دوجداره در این پروژه امکان عایق کردن نما را برای بهره بردار فراهم کرده است .

درزبندی پروژه با چسب سلیکون طبق استانداردهای مورد نظر میباشد تا از نفوذ  آب و باد به فضای داخلی به صورت کامل جلوگیری شود .

شیشه های لمینیت جهت حفظ امنیت جانی و مالی در پروژه های نماسازی کاربرد فراوان دارند . این نوع شیشه نسبت به شیشه های تک لایه از مقاومت بیشتری  برخوردارند  و در هنگام شکست فرو نخواهند ریخت .

همچنین شیشه ی لمینیت پس از تولید امکان جداسازی از هم دیگر را نخواهند داشت .

از دیگر کاربردهای شیشه لمینیت استفاده در نماهای اسپایدر ، نمای فریم لس ، نمای لامل ، کف و سقف های شیشه ای ، سایه بان و هندریل شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، شیشه های ضد گلوله و ضد اغتشاش میتوان اشاره کرد .

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

نمونه کارهای بیشتر

پروژه رستوران باروژ
ورزشگاه شهید کاظمی
کارخانه بتن پارس لانه :
مجتمع تجاری وارکانا
ساختمان دانش بنیان
بانک انصار