ساختمان اداری اشتهارد

نوآوران شیشه سپنتا
img

تاریخ پروژه: ۱۳۸۳

محل پروژه: اشتهارد

نوع پروژه: نما فریم لس دوجداره و کامپوزیت

دوستان عزیز در این بخش می خواهیم یکی دیگر از پروژه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت، شیشه های سکوریت، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت ساختمان اداری در شهرک صنعتی اشتهارد می باشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال ۱۳۸۳ با سیستم تلفیقی نما فریم لس و ورق کامپوزیت به متراژ ۳۷۰ مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

با روی کار آمدن مصالح جدید نما سازی شرکت شیشه سپنتا استفاده از این مصالح رو طبق استاندارد های موجود در دستور کار خود قرار داد .

استفاده از ورق کامپوزیت به دلیل سبکی سازه ، نصب و اجرای آسان ، زمان اجرای کوتاه مدت و امکان اجرای طرح و شکل های گوناگون در مدت زمان کم بسیار فراگیر شد .

همچنین نمای فریم لس با استفاده از شیشه های دوجداره و شیشه های لمینیت دوجداره از پر مصرف ترین سیستم های اجرایی نما از سال ۱۳۸۰ تا به امروز میباشد .

پس از نمای فریم لس با رشد تکنولوژی و ماشین آلات صنعت ساختمان سازی سیستم هایی چون نمای لامل و نمای اسپایدر مورد استقبال معماران و سازندگان قرار گرفت .

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا طی سالیان مدید در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

نمونه کارهای بیشتر

ساختمان اداری خیابان بخارست
برج دوقولوی تجریش
مجتمع تجاری وارکانا
ساختمان دانش بنیان