برج دوقولوی تجریش

نوآوران شیشه سپنتا
img

تاریخ پروژه: ۱۳۸۹
محل پروژه: تهران
نوع پروژه: نما فریم لس دوجداره خم

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت برج دوقولوی تجریش واقع در خیابان ولیعصر میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال ۱۳۸۹ با دو متریال نمای فریم لس دوجداره با استراکچر فولادی و نمای کامپوزیت خم به روش فیکس در دو برج به ارتفاع ۱۰ طبقه طراحی و اجرا شده است .

شیشه های فریم لس علاوه بر زیبایی ، حفظ یک نمای یکپارچه و داشتن نور کافی ، عایق بسیار مناسبی جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی میباشد همچنین این نوع شیشه عایق مناسب صوت نیز میباشد .

جهت حفظ ایمنی شیشه های فریم لس از ترکیب سه جداره شیشه به صورت لمینیت دوجداره استفاده میشود ، که علاوه بر عایق صوت و حرارت بودن در صورت برخورد اشیا با شیشه و شکست آن ، فرو نخواهد ریخت و آسیبی به افراد و لوازم در معرض خطر نخواهد زد .

کیفیت شیشه های دوجداره با دو عامل رطوبت گیر و چسب مورد استفاده رابطه مستقیم دارد .

چسب مورد استفاده در شیشه های دوجداره از نوع سلیکونی بوده که در برابر اشعه افتاب آسیب پذیر نخواهد بود و امکان نفوذ رطوبت به لایه ی خالی بین دو جداره شیشه لمینیت سکوریت را نخواهد داد .

از ویژگی های نمای کامپوزیت به سبکی سازه ، سهولت  در اجرا و زمان اجرای کمتر نسبت به مصالح دیگر میتوان اشاره کرد .

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

نمونه کارهای بیشتر

ساختمان اداری خیابان بخارست
ساختمان اداری اشتهارد
مجتمع تجاری وارکانا
ساختمان دانش بنیان