بانک انصار

نوآوران شیشه سپنتا
img

تاریخ پروژه: ۱۳۹۱
محل پروژه: تهران
نوع پروژه: نما اسپایدر با سیستم گلس فین

بانک انصار :

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت شعبه VIP بانک انصار در بلوار دادمان  میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال ۱۳۹۱ با سیستم اسپایدر گلس فین به متراژ ۲۲۰ مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

پروژه فوق از زیباترین شعب بانک میباشد که با حذف حفاظ فلزی و جایگزینی با شیشه لمینیت ۳ لایه ۸ میلیمتر سکوریت علاوه بر حفظ امنیت بالاتر باعث زیبایی نمای شعبه نیز شده است .

سیستم اجرایی این نما اسپایدر فین گلس میباشد ، استراکچر از شیشه ی  لمینیت ۳ لایه ۸ میلیمتری سکوریت به عرض ۲۵ سانتی متر که در حکم ستون های نگهدارنده نما میباشد ساخته شده است .

عدم استفاده از قاب یا ستون فلزی و بهره گیری حداکثری از شیشه باعث ایجاد نمایی یکپارچه و زیبا شده است .

شیشه های لمینیت جهت حفظ امنیت جانی و مالی در پروژه های نماسازی کاربرد فراوان دارند . این نوع شیشه نسبت به شیشه های تک لایه از مقاومت بیشتری  برخوردارند  و در هنگام شکست فرو نخواهند ریخت ، همچنین با توجه به وجود دو لایه طلق pvb  و سه لایه شیشه ۸ میلیمتری سکوریت  ، امکان تخریب و انهدام شیشه بسیار سخت و زمان بر خواهد بود .

همچنین شیشه ی لمینیت پس از تولید امکان جداسازی از هم دیگر را نخواهند داشت .

از دیگر کاربردهای شیشه لمینیت استفاده در نماهای اسپایدر ، نمای فریم لس ، نمای لامل ، کف و سقف های شیشه ای ، سایه بان و هندریل شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، شیشه های ضد گلوله و ضد اغتشاش میتوان اشاره کرد .

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

نمونه کارهای بیشتر

پروژه رستوران باروژ
پایانه مسافربری امیرکبیر شیراز
ورزشگاه شهید کاظمی
کارخانه بتن پارس لانه :
مجتمع تجاری وارکانا
ساختمان دانش بنیان