تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
اسپایدر


 • با پیشرفت پوشش های شیشه ای و تمایل معماران به خلق پوسته های جدید، کار آمد و زیباتر،نمای اسپایدری با به عرصه گذاشت. نما اسپایدر شامل استراکچر فلزی از جنس فولاد یا استیل ، قطعات اسپایدر به شکل ایکس یا کلمپ از جنس استیل 316 و شیشه ی 10 میلی متر ، لمینیت ، دوجداره و ... میباشد . کاربری پوسته اسپایدری در ساختمان های اداری ، تجاری ، مراکز فروش ، پارتیشن بندی داخلی و ... میباشد. از مزایای این پوسته خارجی میتوان به این موارد اشاره کرد :

  لرزه پذیر بودن :

  به علت فاصله مابین لبه دو شیشه کجاور یکدیگر ، و پر شدن این فضا به وسیله چسب ، و همچنین سازه فلزی ان ، در هنگام زلزله سازه الاستیک بوده و از وارد اوردن خسارت های سنگین جلوگیری خواهد کرد .

  قابلیت شکل پذیری :

 • صنعت شیشه در ایران با تکنولوژی های روز دنیا همگام است ، در نتیجه با این امکانات در کنار یراق الات اسپایدر میتوان ، سازه های خاصی را طراحی و اجرا کرد .

  پوشش دکوراتیو نمای خارجی :

  در پوسته خارجی ساختمان ، میتوان با چاپ سیلک به صورت یکپارچه به رنگهای مشکی ، سفید ، نقره ای و یا در طرح های مختلف به خواست معماران ، نمای منحصر به فرد زیبایی را اجرا کرد .

  پوشش دکوراتیو نمای داخلی ( پارتیشن ها )

  در پارتیشن بندی های داخلی ادارات ، جهت کم کردن دید ، از شیشه های دکوراتیو بوسلیه چاپ سیلک استفاده میکنند .

  استفاده از فن اوری روز دنیا در تولید یراق آلات :

  یراق آلات اسپایدر از جنس استیل 316 ساخته میشوند همچنین نیاز به زیبایی و استحکام همزمان ضرورت استفاده از ماشین آلات سی ان سی و فناوری روز دنیا را دارا می باشد.

 • قابلیت تلفیق با نماهای دیگر :

  پوسته خارجی ، هویت ساختمان است . نماهای اسپایدر را میتوان با انواع مصالح نما از جمله : کامپوزیت ، فریم لس ، سفال نما ، لوور ، سنگ و ... ترکیب کرد .

  سرعت اجرای بالا :

  از دیگر ویژگی های نما اسپایدر سرعت بسیار بالای تولید و اجرای ان نسبت به سایر متریال های ساختمانی است .

  دقت بالای خطوط افقی و عمودی :

  نکته بسیار مهم در زیبایی بصری شیشه ، یک راستا بودن خصوط افقی و عمودی درز مابین شیشه هاست . در صورت عدم اجرای صحیح ، خطوط در یک راستا قرار نخواهند گرفت ، به همین علت نیاز به دقت بسیار بالا در اجرای زیر سازی و نصب شیشه ها میباشد .

 • قابلیت نصب لایه های مقاوم در برابر حرارت و تابش شدید نور خورشید در شیشه ها :

  ددر نما اسپایدر میتوان غیر از شیشه های 10 میلی متر ، از شیشه های دوجداره و لیمیت و یا لمینیت دوجداره استفاده کرد . در اقلیم های گرم سیر ، و یا ساختمانهایی با نمای روبه افتاب شدید میتوان از شیشه های ضد تشعشع افتاب استفاده کرد. این شیشه ها خاصیت تشعشعات مضر افتاب و همچین گرمای بیش از حد ان را خنثی کرده و اجازه ورود نخواهند داد . در مجموع ، میتوان ویژگی های این نمای نوظهور را در : سبکی ، شفافیت ، سهولت و سرعت بسیار بالا ، اجرا سطوح پیچیده ، تنوع دتایل در یراق آلات و هم چنین تحمل بهتر در برابر زلزله .

اسپایدر